page

Can I be the reason for the smile on your face?
Nepotřebuji přítele, který na všechno přikývne. Můj stín kývá přesněji.

Registračka - pro budoucí SBé

Bleach - recenze

30. ledna 2011 v 12:56 | Nioli-chan |  Bleach
Hlavní postavou je 15ti letý středoškolák Ichigo. V souvislostí se smrtí své matky zjišťuje že dokáže vidět duchy. V jeho rodině to však není nijak pozoruhodné jenže jenom Ichigo s nimi dokáže i komunikovat. Jednoho dne se setká s bohem smrti (shinigamim).
Rukia Kuchiky(shinigami) je šokovaná tím že ji normální člověk vidí. A pokouší se mu pomící jejích "originálních" obrázků vysvětlit kdo je, odkud přišla a co má za úkol. Jenže najednou na Ichigovu rodinu zaůtočí hollow(zlý duch). Během boje s Hollowem je však Rukia zraněna a musí svoje schopnosti přenést na Ichiga(probodnutím srdce mečem). Tímto začíná první díl.
A co dál??? Ichigo je donucen převzít práci Rukie do doby než se jí vrátí její původní síla. Rukiinou prácí je pomáhat bludným duším(mrtvích lidí) na druhou stranu a bojovat proti zlým duchům hollowům. Jenže nepřítomnost Rukii a předání její síly smrtelníkovi neušlo ostatním shinigami.
A tak byl vyslán Renji Abarai(Rukiin kamarád) a kapitán Kuchiky (nevlastní bratr Rukii) aby ji přivedli zpět do společenství duší (soul society). Rukia je odvedena zpět a za svůj prohřešek dostává trest smrti. Ichigo je však rozhodnut ji zachránit i zacenu vlastního života.
A tak se vydává do společenství duší i se svými kamarády ze školy: Chadem, Orichime, Ishidou(quincy) a tajemno černou kočkou Yoruichy.
Ichigo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama