page

Can I be the reason for the smile on your face?
Nepotřebuji přítele, který na všechno přikývne. Můj stín kývá přesněji.

Registračka - pro budoucí SBé

Život závislačky - úvod

6. února 2011 v 17:48 | Nioli-chan |  Život závislačky
život závislačky
oddělovač

"Snažím se vrátit do normálního života a chovat se jakoby nic. Mluvím s lidma a přemýšlím, jak se k nim zase dostat o krok blíž. Ale moc se mi to nedaří. Nechápu je. Ignoruju jejich problémy, se kterýma se mi svěřujou. Občas si řikam o čem to vlastně melou. A potom si vzpomenu, co a jak jsem řešila já. Fety fetem. Fetem fety. Jinak snad vůbec nic. Den co den. Roky."

Hlavní hrdinkou tohoto příběhu je Mayoko, která nesnáší svoje jméno, protože jí až moc připomíná její kdysi spořádaný život. Proto jí každý oslovuje její přezdívkou - Jablko. 
Rozhodla se jít na odvikací kůru. Už nechce být fetna. Ale i tak je to pro ní vše těžké a sem tam s někym zdrhne a pak si dá. Má přátele jen mezi takovými jako je ona. Mezi závislými na drogách. 
Postupně si, ale drogy berou svojí daň. A Jablko přichází o přátele. Jeden si dá moc a zemře, jiný odejde a už se nevrátí a tak to jde dál. 
Její rodina jí není oporou. Starší sestra (dvojče), ke které vždy vzhlížela jako k té co má rozum pak ale jen aby svojí mladší sestře rozumněla začne fetovat taky. Jenže tohle vše si dává Jablko za vinu. 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kumiko~ Kumiko~ | Web | 10. února 2011 v 11:52 | Reagovat

tak tohle bude zajímavý ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama